"> Bayilik | Esnaf Arama
   
Ek Sayfa Sistemi Bayilik
   
   
 Bayilik
'' Size Çok Güzel Bir Teklifimiz var ''
 
       
 Bayilik Fırsatı
           Esnaf arama Türkiye geneli il bayilikleri vererek kendi bölgesine çok iyi bilen  girişimcilerle birlikte kazanmak için bayilik ağı kurmuştur.
           Enerjinizi  geleceğin en güzel işi olan internete reklam işi için harcayın sizde kazanın ve de esnaf arama ailesine katılın.
          
Bayilik verme amacımız
Uzaktan, bölgeyi bilmeden, bölge esnafını anlamadan, sağlıklı ve sürekli olmayacağını düşündük. Kendi bölgesine iyi bilen  bayiler oluşturarak bölgelerdeki tüm  esnafımızın ihtiyaç duyduğu reklamlarını www.esnafarama.com.tr  de yayınlayacak ve tüm esnaf ve firmalara bizim araçılığımızla web sitelerini kuracak arkadaşlar arıyoruz.

Biz Birlikten kuvvet doğacağını bildiğimiz için bayilik sistemini tercih ettik. www.esnafarama.com.tr  KARATAŞ İNTERNET REKLAMCILIK Projesine siz de katılın. 

Kendinizde girişimcilik ruhu var olduğunu hissediyorsanız  hiç beklemeyin. Sermayenin sadece  çalışmak olduğu esnaf arama sistemimize sizde dahil olun ve kazanmaya başlayın.

Aklınızda her zaman kendi işimizin patronu olmak vardır. Zamanı gelince harekete geçirmek için bekleriz. Bazen fırsatlar önümüze gelir kimilerimiz cesaret eder bu fırsatları değerlendirir, kimilerimiz şimdi zamanı değil diyerek erteleme  yolunu tercih eder. Ama ne olursa olsun o içimizdeki girişimci ruh kaybolmaz. Vardır. Her zaman var olacaktır.

Esnaf arama internet reklamcılık projesi önünüze gelen fırsatlardan bir tanesi olabilir. Değerlendirmek ve kendi işinizi kurarak hayata daha güvenle bakmanızı sağlayacak bir projedir. Yeter ki siz kendinize güvenin ve çalışmanızı ortaya koyun. Ne kadar çalışmanızı ortaya koyarsanız o kadar çok kazanırsınız.

Proje kapsamında bayilere düşen görev yapmanız gereken sadece kendi bölgenizdeki esnafları siteye üye yapmak. Yapacağınız iş size tahsis edeceğimiz bayi paneli ile birlikte  sizin kontrolünüz altında olan sitede esnafların kartvizitlerini,işyerlerinin fotoğraflarını,video çekimlerini,faliyet alanlarını sitemize yerleştirerek bölgenizde ki esnafları kayıt etmek ve de esnaflarımızı tüm Dünyaya tanıtmaktır.   Bu kadar kolay ve zevkli…Bayi Kar Marjınız %65 varan kazanclarla çalışıyoruz.
            
 
Esnaflar sitemize neden üye olmalı ?
Her firmanın tanıtıma, reklâma ihtiyacı vardır.

Ürünlerini, hizmetlerini ne kadar çok kitleye ulaştırabilirlerse o kadar kazançları artacağını herkes bilir.

Çok uygun rakamlara 1 yıl boyunca sitemizde esnaflarımızın reklamlarını yayınlayarak daha fazla tanınmalarını ve prestij kazanmalarını sağlıyoruz.

İnternet kullanıcılarının 20 Milyonu ulaştığı ülkemizde internet reklâmcılığının önemi daha anlamlı bir şekilde öne çıkmaktadır.

Esnaflarımızın el ilanı, broşür ile tanıtım çabaları yanında internet tanıtımı daha kaliteli insan kitlesi, daha ekonomik, daha kapsamlı, 24 saat reklam olması bağlamında diğer reklam faaliyetlerinin önüne geçmektedir.

Sizde bölgenizde esnaflarımızı internete taşıyabileceğinize inanıyorsanız. Hemen bizimle irtibat kurun.

Bayi olmaya karar verdiyseniz yapmanız gereken sadece bizimle irtibata geçmektir. 

          Tel                :  0 542 247 44 44  
          E-posta        :  karatas@esnafarama.com 

ESNAFIMIZ ARTIK ESNAF ARAMADA


            Dünyanın en hızlı gelişen teknolojisi,internette artık bizim esnafımızda var.
Kendini ifade etmesi, tanıtımını yapması,daha fazla kitleye ulaşması artık çok kolay.

            Şimdi tüm esnaflarımızı www.esnafarama.com.tr de birkaç tuşla ulaşmak mümkündür. 
 
ESNAF ARAMA'DA SİZDE OLMALISINIZ !!!
HEMEN FİRMANIZI KAYIT EDİNİZ.

   
   
abaragambimumbara
|
|
|
|
|
|
|
Tüm Hakları Esnaf Arama Karataş İnternet Reklamcılık Hizmetleri'ne Aittir. Yazılım Tasarım : Esnaf Arama

Esnaf Arama adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

Sitede yer alan kullanıcı yorumları üyelik sözleşmesinde kabul edildiği şekilde yorum yapan üyenin şahsi düşünceleridir.
Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,03125 saniyedir.

Siteyi Yenileyerek Yükle